picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

operation Gdynia Sails, poszukuję!

operation Gdynia Sails, poszukuję!

Niestety nie miałem okazji brać udziału w operacji Żagle Gdyni i stąd moje pytanie czy znacie jakieś miejsca, gdzie można znaleźć zdjęcia z tego wydarzenia? Zależy mi przede wszystkim na porządnych jakościowo fotografiach.

Rico

Posty: 7

 
Z tego co mi wiadomo to najlepsze banki zdjęć ze zlotów żaglowców są dostępne na stronach związanych ze zlotami. To właśnie w takich miejscach można zdobyć naprawdę świetnie wyglądające fotografie. Polecam Ci więc poszukanie na różnego rodzaju serwisach zdjęć, które pozwolą na dokładne zapoznanie się z konkretnym wydarzeniem i które będą prezentowały się świetnie.

Emuuu22

Posty: 14

 
Operacja Żagle Gdyni 2014 była dobrym wydarzeniem, na jakim działo się naprawdę sporo i jakie pozwalało niesłychanie miło spędzić swój czas i zapoznać się z wieloma żaglowcami.

alus

Posty: 5

 
W internecie są z tego co wiem dostępne różnorodne zdjęcia z operacji Żagle Gdyni 2014 i można bez problemu znaleźć w sieci naprawdę rewelacyjne fotografie. Fotografie, na których ujęte są wszystkie najważniejsze wydarzenia i które prezentują się naprawdę rewelacyjnie.

andrew66

Posty: 5

 
Na oficjalnych stronach zlotów żaglowców można bez problemu znaleźć zdjęcia z wydarzeń dostępne na licencji royalty free. Powinieneś więc poszukać oficjalnych stron konkretnych wydarzeń, aby bez problemu znaleźć naprawdę rewelacyjnie prezentujące się zdjęcia, które będą w stanie zrobić na wszystkich osobach znakomite wrażenie.

daron64

Posty: 7

 
Wszystkie fotografie z operation Gdynia Sails dostępne są pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails i niesłychanie mocno polecam każdemu odwiedzenie tej strony.

Michaś

Posty: 7

 
Osobiście byłem na operacji Żagle Gdyni 2014 i uważam, że wydarzenie było rewelacyjnie przygotowane i warto było się na nim pojawić, ponieważ było przygotowanych dla wszystkich osób wiele atrakcji.

Gucio

Posty: 6

 
Moim zdaniem najlepsza wiedza na temat operacji Żagle Gdyni 2014 dostępna jest w sieci. To właśnie tam wydarzenie jest opisane niezmiernie dokładnie i można zapoznać się z nim we wszystkich szczegółach co będzie odpowiednie.

tasdefleja

Posty: 22