picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

fotografia ślubna szczecin, znacie kogoś ?

fotografia ślubna szczecin, znacie kogoś ?

Chcę wykonać sesję ślubną w Szczecinie, lecz nie wiem, do kogo się zgłosić. Pomysłów na sesje nie mamy, zatem byłoby dobrze gdyby fotograf miał spore doświadczenie i był w stanie nam takie miejsce zaproponować.

Alim45

Posty: 1

 
Znajomi postanowili na fotografie zaoszczędzić i ktoś z rodziny robił zdjęcia. Niestety, ale wyglądają kiepsko. Większość jest rozmyta i tak naprawdę z pamiątki nic nie pozostało. Lepiej zapłacić i mieć kogoś profesjonalnego.

Lupusx 

Posty: 4

 
Polecam fotografa na wesele ze Szczecina z tej strony https://www.agnieszkaszlachta.pl/fotograf-slubny-szczecin. Przyjechały dwie osoby i wykonały rzeczywiście super wspaniałe fotografie.

kikiriki2k

Posty: 7

 
Na wszystkim można zaoszczędzić, natomiast trzeba się zastanowić czy pożądane byłoby? Skoro mamy rezygnować z fotografa to, z czego jeszcze? To nasz ślub i wesele, czyli jedyna taka chwila w całym naszym życiu, dlatego pożądane byłoby wydać pieniądze, aby mnóstwo na tym zyskać.

NBA-dresy

Posty: 12

 
Jeśli wybiera się fotografa to sprawdza się jego zdjęcia. Jeśli nam się podobają to można współpracować z taką osobą. Nie kierujemy się tutaj tylko niską ceną, bo jeżeli fotograf jest tani to ma drobne doświadczenie, a do tego może korzystać z kiepskiego sprzętu.

Laleczka

Posty: 23

 
Według mnie fotograf na ślub jest ważniejszy niż kamerzysta. Fotografie mają to coś w sobie, wobec tego warto je zamawiać. Koszty jak dla mnie są najmniej znaczące.

Franuś

Posty: 6