picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobra firma sprowadzająca samochody z USA

dobra firma sprowadzająca samochody z USA

Możecie polecić jakąś firmę, która działa w Polsce i sprowadza samochody z USA? Chciałbym sprowadzić jakieś auto 7-osobowe coś z tych, które właśnie jeżdżą po Stanach a u nas raczej trudno je dostać. Jeśli macie jakąś sprawdzoną firmę, która się tym zajmuje i możecie polecić to dajcie znać.

Krzyś3232

Posty: 1

 
Wydaje mi się, ze obecnie jeśli chodzi o sprowadzanie aut z USA to można liczyć na to, że będzie to atrakcyjne pod względem kosztów, ale tylko jak dobrą ofertę uda się znaleźć. Nie zawsze to będzie proste więc warto się tutaj kierować pomocą kogoś kto faktycznie temat dobrze zna i będzie w stanie taką pomoc zaoferować. Doświadczenie w obsłudze takich transakcji może się okazać bardzo istotne.

Yuri20

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o auta sprowadzane z USA to jednak bardzo duże znaczenie będzie miało to kto sprowadza i na ile zna ten rynek. Nie należy on do łatwych więc tutaj liczyć się będzie doświadczenie, będzie miało znaczenie to jakie się ma kontakty z tamtym regionem, bo to może mieć wpływ na podejmowanie decyzji, warto wziąć to pod uwagę, gdy będzie się takich propozycji szukało.

codePerformance

Posty: 11

 
Szukaj kogoś kto faktycznie ma na tym polu doświadczenie i sprowadza auta już od dłuższego czasu. Takie doświadczenie będzie miało tutaj istotne znaczenie i warto mieć je na uwadze, szczególnie są pewne kwestie formalne, które trzeba będzie spełnić, do tego trzeba umieć tez wyszukać atrakcyjne auto a to nie będzie należało do łatwych, warto mieć kogoś kto będzie w stanie sobie z tym poradzić i pomoże wybrać samochód.

labuh

Posty: 15

 
Nawet jeśli ktoś będzie chciał coś zaoszczędzić na sprowadzaniu samochodu z USA to jednak tutaj będzie trzeba być ostrożnym, bo ten rynek funkcjonuje inaczej niż kiedyś, te zyski już nie są tak dużo w stosunku do naszego kraju i dlatego naprawdę trzeba umieć wyszukać ofertę, by taki zakup faktycznie okazał się trafiony i przyniósł nam wyraźne oszczędności. Więc zachowanie takiej ostrożności będzie miało duże znaczenie dla kupującego.

hubercik67

Posty: 9

 
Wydaje mi się, że jak poszukasz to znajdziesz coś tam sensownego jeśli chodzi o takie firmy, które sprowadzają auta z USA do Polski i po taką ofertę faktycznie warto będzie sięgnąć. To dość istotna kwestia, ponieważ dzięki temu będziesz miał do wyboru firmę, która zna ten rynek, będzie pomagała w znalezieniu odpowiedniego samochodu jak i potem może wspierać załatwianie też kwestii formalnych jakie trzeba zorganizować.

wieciek

Posty: 3

 
Ja sprowadzałem auto z pomocą www.amer-pol.com i mogę ich polecić. Świetna firma, z którą jest bardzo dobry kontakt, podejście do klienta profesjonalne i obsługa na wysokim poziomie. Jeśli będzie CI zależało na kimś kto będzie w stanie się tym tematem zająć to warto się z nimi skontaktować. Jak powiesz o jakie auto CI chodzi to oni już pod tym kątem będą szukali dla Ciebie odpowiedniej oferty, można na nich liczyć.

johncena67

Posty: 17

 
Dobrą kwestią będzie szukanie pomocy po stronie kogoś kto na co dzień zajmuje się sprowadzaniem aut zza oceanu. To jednak wygląda trochę inaczej niż sprowadzanie aut z Zachodniej Europy. Więc to doświadczenie może mieć istotne znaczenie, warto szukać firmy, która w tym zakresie działa i będzie w stanie zaproponować profesjonalną obsługę, pomoc w znalezieniu atrakcyjnego samochodu, który warto będzie kupić.

znamsienatym

Posty: 10