picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

smycze reklamowe, sklep online ?

smycze reklamowe, sklep online ?

Cześć, czy wiecie może, gdzie zakupić smycze reklamowe z nadrukiem? Wybieramy się na targi branżowe, wobec tego chcielibyśmy wyposażyć pracowników w fajne gadżety, a zarówno wręczać je innym osobom.

@_yyy111

Posty: 1

 
Najlepiej gadżety reklamowe znaleźć przez internet. Wiem, że jest drukarnia, która oferuje smycze reklamowe dla firm w Gdańsku. Jednak ja nie korzystałem jeszcze z nich usług.

krysian6

Posty: 11

 
Każdy z nas może kupić smycze reklamowe z logo przez internet. Dużo firm ma sklepy internetowe. Możesz przesłać projekt graficzny i wybrać odpowiedni gadżet, na którym ma się znaleźć Twoje logo.

Aweer56

Posty: 6

 
Jeżeli stawiasz na wysoką jakość produktów to mogę polecić Ci jedną firmę. Zamawiałem u nich smycze z logiem firmy. Tutaj masz link https://fabrykanadrukow.com do ich strony. Mam nadzieję, iż Ci pomogłem.

Franuś

Posty: 10

 
Postaw na smycze reklamowe z nadrukiem w Gdańsku. Pochodzę z tego miasta i wiem, że mają najlepsze produkty, jeśli chodzi o gadżety reklamowe dla firm. Mają swoją stronę internetową, więc nie będziesz miał problemu ze znalezieniem ich firmy.

Dzidzia

Posty: 3

 
Polecam Ci nabyć smycze reklamowe w Gdańsku. Jest tam jedna firma, która na rynku działa od dłuższego czasu. Mają dużo różnych produktów, które można dopasować pod indywidualne zamówienie.

Joe

Posty: 3

 
Smycze reklamowe dla firm w Gdańsku najlepiej kupować od sprawdzonych producentów. Ja również chcę odnaleźć dobrą firmę, która będzie w stanie mi zaoferować wysokiej jakości gadżety reklamowe.

labuh

Posty: 11

 
Nasza firma kupowała smycze reklamowe z logo firmy, kiedy uczestniczyliśmy w różnych targach branżowych. Dzięki temu pozyskaliśmy bardzo dużo nowych klientów.

david011

Posty: 15