picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobre naturalne kosmetyki

dobre naturalne kosmetyki

Jakie macie zalecenia pod przygotowanie terapii dla cery mieszanej ze skłonnością do przebarwień?

RAK-Buuu

Posty: 1

 
Nie wyrównasz koloru skóry od razu, ale według mnie witamina A to dobra wskazówka. Od czegoś trzeba zacząć. Możesz tak naprawdę samym retinolem się smarować, z czasem rozszerzysz o inne składniki aktywne. To też ciekawe podejście.

bobuś34

Posty: 4

 
Bardziej proponuję serum, w rozprowadzaniu podobne do oleju https://e-naturalne.pl/pl/p/Lynia-Serum-witaminowe-A%2C-C%2C-E-A-Retinol-0%2C3%2C-C-Tetrahexyldecyl-Ascorbate-5%2C-E-Tokoferol-1-z-olejem-z-wisni-oraz-skwalanem/1098, gdzie masz mocne wniknięcie do głębszych warstw skóry. No i retinol to dla mnie składnik młodości numer jeden właściwie zaprojektowany przez naturę do redukcji zmarszczek. Niczym lepiej nie wygładzisz zmarszczek. O tym mówią wszystkie badania dermatologiczne.

HaNzo

Posty: 2

 
Rozjaśnienie ma sens, ale też trzeba zwracać uwagę na równomierne rozprowadzanie kosmetyku po całej twarzy, nawet częściowo na szyi, żeby nie popełnić błędu i przesadnie nie oszczędzać.

Damiano

Posty: 9

 
Używam kosmetyków, w których retinol łączy się z różnymi olejami i znacznie lepiej się rozprowadza taki preparat po skórze. Podpowiedziała mi to kiedyś znajoma kosmetyczka, dlatego odbijam.

Krzysio

Posty: 16

 
No właśnie to jest ciekawe, że można oszukać trochę organizm dostarczaniem składników odżywczych od zewnątrz. Cały czas utrzymujesz ten sygnał zachowania młodości. Dobra wskazówka.

Black_Riot 

Posty: 7

 
Im bardziej egzotyczne oleje w kosmetykach, tym z reguły lepiej, bo skóra w naszym klimacie musi się do czegoś nowego przyzwyczaić, a to zajmuje nieco więcej czasu. Przez to kosmetyk dłużej działa.

deruner56

Posty: 6

 
Jednak trzeba sprawdzać, czy kosmetyki zostały naprawdę przebadane dermatologiczne. To nie jest zawsze takie oczywiste. Brakuje pewnych informacji, albo odniesień w niektórych markach. Akurat ten sklep lubię, bo bardzo szczegółowo przedstawia informacje o składnikach aktywnych występujących w preparatach.

Yuri20

Posty: 4