picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

dobra klinika stomatologiczna Toruń

dobra klinika stomatologiczna Toruń

Hej, czy możecie mi podpowiedzieć, czy inwestycja w implanty faktycznie się opłaca i gdzie robiliście? Na co zwrócić uwagę, jeżeli już się podejmuje taką decyzję?

Komuka

Posty: 1

 
Szukam klinik, które posługują się technologią CAD/CAM. Dzięki temu masz pewność, że uzupełnienie protetyczne osiągnie praktycznie 100% zgodność z Twoimi potrzebami. Teraz pacjenci też muszą się nauczyć chodzenia do jakościowych stomatologów.

Noruhe

Posty: 2

 
Szkoda właśnie, że nie ma bardziej lokalnego rankingu dobrych stomatologów. Myślę, że to całkiem sensowny projekt i każdemu taka wiedza się przyda.

TomekK

Posty: 6

 
Nieleczone zęby wpływają na cały organizm, szczególnie próchnica. No i lepiej robić lepsze wypełnienia, żeby nie wypadły przypadkiem.

Gruamer

Posty: 3

 
Chodziłam tam i zgadzam się, że coraz lepsze przygotowanie diagnostyczne prezentują. Leczę się całe życie prywatnie i nie wiem, dlaczego jeszcze składki płacę, no ale to tak na marginesie.

transerwis

Posty: 2

 
Mnie uczono, żeby na leczeniu zębów nie oszczędzać, a szczególnie na złych wypełnieniach, bo później będziesz miał problemy z próchnicą. Tak niestety jest, jeżeli niedokładnie robią. Z tych lepszych stomatologów, którzy robią pełne metamorfozy uśmiechu we Włocławku to klinika stomatologiczna KSE. Potwierdzone kwalifikacje, spora kadra, od razu rozpisany cennik i kanałowe na miejscu bezbolesne u mnie akurat, a tak się bałem przed wizytą :) Jak widać niepotrzebnie.

proszek

Posty: 2

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

Jacuś

Posty: 2