picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

numery telefonów, jaki serwis ?

numery telefonów, jaki serwis ?

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, ale nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

transerwis

Posty: 2

 
Różnie to bywa, wobec tego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie weselimy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wtedy wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

Hostelos3

Posty: 7

 
Niestety, ale oszustów jest bardzo dużo. Mój znajomy odebrał, ale nic nie usłyszał w słuchawce to zadzwonił ponownie. Zniknęło mu kilkanaście tysięcy złotych. W sądzie nie da się wygrać, bo to firma, która jest gdzieś daleko od nas. Działają jakby leganie i my nic nie możemy na to poradzić. Może poza tym, że ich nie odbieramy i nie oddzwaniamy.

namok

Posty: 6

 
Nie miałem jeszcze takiego numery, dlatego nie wiem, co poradzić. Słyszałem tylko w telewizji i chyba coś czytałem o tym w internecie. Wiem, że poniektóre osoby dużo straciły z oszczędności.

Sarenka

Posty: 12

 
Lepiej jest poświecić czas na sprawdzenie numerów telefonów niż zapłacić kilkanaście tysięcy komuś, kogo na oczy nie wiedzieliśmy, a takie sytuacje się zdarzają niezwykle w wielu przypadkach.

GeoFort

Posty: 6

 
Dla tych, którzy chcą już teraz sprawdzać numer telefonów z UK polecam serwis https://whocalledmeuk.co.uk. Tutaj odszukacie to wszystko, czego potrzebujecie o danym numerze który dzwonił.

kondziu

Posty: 9

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bo nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, iż jeden błąd może kosztować kilka tysięcy pln. Dobrze, iż nie mam z tym żadnych kłopotów.

Sis45

Posty: 7

 
W takich bazach jest ogromna ilość numerów telefonów i ciągle pojawiają się nowe. Oszustów i innych nękających nie brakuje, zatem dobrze, iż jest miejsce, jakie pozwala nam na odnalezienie takich ludzi. Inni dodają opnie i wiemy, kto to jest. Numery można sprawdzać z Polski, UK i innych krajów.

Garguł12

Posty: 8

 
Od dawna sprawdzam numer telefonów z UK. Dwa razy były jakieś akcje w Polsce, że próbowali Polaków naciągać. Od tej pory nie ufam numerom, które zaczynają się na 44 czy 044. Wole dwa razy zbadać niż później za to wszystko płacić.

Marko

Posty: 4

 
Zawsze trzeba uważać, ale też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer sprawdzić.

Xaxaos,

Posty: 21