picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wycena znaku towarowego, poleci ktoś ?

wycena znaku towarowego, poleci ktoś ?

Potrzebuje pilnie zamówić wycenę znaku towarowego, ale nie wiem, kto się w ogóle tym zajmuje? Czy jest do tego upoważniona jakaś firma? Mają jakieś uprawnienia czy co? Dajcie mi znać jak to wszystko wygląda.

ChosenOne

Posty: 1

 
Trzeba sprawdzać firmę, jaka ma wykonywać wycenę. Trzeba również się zastanowić czy taka wycena jest nam konieczna? Najlepiej zgłosić się do fachowców, a oni będą w stanie odpowiedzieć nam na wszystkie pytania.

anna_00

Posty: 9

 
Wybór odpowiedniego biura, które zajmuje się wycenami jest bardzo ważne. Nie można wybierać kogoś, kto nie ma żadnego doświadczenia, bo niestety, ale źle się to dla nas może skończyć. Później trzeba naprawiać wycenę i płacić jeszcze raz komuś, kto w pełni profesjonalnie to wszystko jest w stanie wykonać.

mniszek67

Posty: 3

 
W stu procentach może Wam polecić wycenę znaku towarowego u nich https://attuario.pl. Naprawdę się na tym bardzo dobrze znają i są w stanie bardzo szybko zabrać się za pracę. To specjaliści, którzy nie boją się nawet bardzo trudnych wyzwań.

beata77

Posty: 13

 
Jeżeli zlecamy wycenę to tylko komuś, kto ma uprawnienia. Jeżeli taka wycena ma trafić do sądu albo jakiegoś urzędu to musi być od kogoś, kto robi to fachowo. Nie ma tutaj miejsca na swoje wykonywanie wyceny firmy.

Nacisk45

Posty: 18

 
Zlecałem wycenę firmy, albowiem odszukałem klienta, który chciał ją nabyć. Firma nie była duża, natomiast z drugiej strony jak określić jej wartość. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że aż tak wiele była warta. Dla mnie to była miła niespodzianka, zatem mnóstwo udało mi się zarobić.

on666

Posty: 11

 
My mamy małą firmę i nie trzeba było takiej wyceny zamawiać, zatem nie za niezwykle jestem w stanie Wam pomóc. Nawet nie wiem jak taka firma się za wycenę zabiera?

Posty: 5