picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

wkłady kominkowe Hajduk, oferta

wkłady kominkowe Hajduk, oferta

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy samodzielnie? Trochę bym zaoszczędzić, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje znaleźć można, ale nie wszystko, co się widzi łatwo zastosować w praktyce.

Kolekcjoner

Posty: 5

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Wariat

Posty: 7

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było bezproblemowo, lecz jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, zatem pożądane byłoby z tego korzystać.

Michaś

Posty: 1

 
Mam żeliwny wkład kominkowy o ogromnej mocy. Ogrzewam nim cały dom i daje radę. Mimo że pali się w nim praktycznie na co dzień to wszystko działa tak jak winno. Polecam.

Marioleczka

Posty: 5

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt wiele, albowiem raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był zakupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt mnóstwo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Nowa

Posty: 7

 
Można bez kłopotów wkłady kominkowe gazowe zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/206-wklady-kominkowe-gazowe. Ta firma jest niesłychanie dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

Sis45

Posty: 27

 
Nie mam kominka w domu, ale mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, ale o wiele bardziej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, dlatego powinien być bardzo estetyczny i bardzo wytrzymały.

dziubbek56

Posty: 5