picture

Forum dyskusyjne

Jest to nowe forum poświęcone nowym produktom. Znajdziesz tutaj szczegółowe opinie.

picture

Szybka odpowiedź

Moderatorzy starają się jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie.

picture

Statystyki forum

Dzisiaj zarejestrowało się 5 nowych użytkowników. Aktualnie mamy już: 549.

Szablony malarskie - POMOCY!!!

Szablony malarskie - POMOCY!!!

Witam serdecznie. Interesuje mnie nabycie szablonów malarskich, którymi chciałbym udekorować zarówno salon, kuchnię, jak i sypialnię. Czy możecie polecić jakiś sklep internetowy, w jakim je zamówię?

bjebeee

Posty: 15

 
Gdy moje dziecko było młodsze systematycznie kupowałam naklejki ścienne w tym sklepie: http://www.naklejkolandia.pl. Malowaliśmy pokój i zawsze stosowaliśmy nowe naklejki.

Pacothelllucia

Posty: 9

 
Za nasze naklejki na ścianę płaciliśmy zaledwie 35 złotych od sztuki. Ukierunkowaliśmy się na gwiazdy światowego kina, które teraz dekorują nasz salon. Są świetne!

izabelka

Posty: 17

 
Trudno dziwić się, że naklejki ścienne notują rosnące zainteresowanie klientom. Zachęcająca jest przede wszystkim ich cena, a atrakcyjne wzory przemawiają za tym, aby dokonać zakupu od ręki.

Puni3k

Posty: 22

 
Stworzenie efektownej kompozycji z pomocą naklejek ściennych to dla mnie bułka z masłem. Robiłem to już trzykrotnie. To nic skomplikowanego, a ile satysfakcji :)

Boberek

Posty: 21

 
Wybierałam już raz naklejki na ścianę do pokoju dziecka, natomiast to było zdecydowanie prostsze niż wybór naklejek do salonu. Wydaje mi się, że dziecku wybrałam po prostu ulubionego bohatera i było po sprawie :)

Fanatyk

Posty: 23

 
Mój dom po zastosowaniu naklejek ściennych jest po prostu atrakcyjniejszy. Każdy gość mi podkreśla, iż dobrze dobrałam dekoracje, co mnie mocno cieszy ;)

khazdul

Posty: 6